Written by 21:12 Porady

Cellulit – zwalcz zmorę wielu kobiet. Zabiegi na cellulit Warszawa

Cellulit to problem, z którym borykają się tysiące kobiet. Ta przypadłość związana jest z nadmiarem estrogenów występujących w organizmie, dlatego zwykle niestety dotyka kobiety. Należy podkreślić, że to problem nie tylko estetyczny, ale także może przerodzić się w zdrowotny, dlatego walkę z nim należy zacząć jak najszybciej. Istnieją sposoby na poprawę estetyki, jędrności skóry, a także pozbycie się nieestetycznych fałdek i nierówności. Cellulit ma związek z nasilonym działaniem hormonów i to nie tylko w czasie menopauzy, czy ciąży, z którymi zwykle jest kojarzony, ale także w okresie dojrzewania lub podczas miesiączki. Zwykle obejmuje: uda, pośladki, biodra, brzuch, czasem ramiona. Jednak czasem jest wynikiem niewłaściwej diety, złej przemiany materii czy nawet noszenia niewłaściwych ubrań.  

Zabiegi na cellulit Warszawa – jakie wybrać? 

Jeżeli interesują Ciebie zabiegi na cellulit Warszawa oferuje wiele miejsc w których można przeprowadzić zabiegi redukującą tkankę tłuszczową. Muszą one jednak być dostosowane do indywidualnych potrzeb, dlatego aby efekt był zadowalający konieczna jest wcześniejsza konsultacja ze specjalistą. Jednym z najchętniej i najczęściej stosowanych zabiegów na usuwanie cellulitu jest masaż próżniowy, który pobudza krążenie krwi. Ponadto zabieg ma za zadanie maksymalne dostarczenie składników odżywczych do tkanki podskórnej, usuwa zalegające toksyny z włókien, które wpływają na powstawanie cellulitu. 

Kolejną niezwykle skuteczną metodą jest drenaż limfatyczny. Ten zabieg sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna, napięta, elastyczna, ale także zmniejsza obrzęki ciała, redukuje cellulit oraz oczyszcza organizm z toksyn. 

Specjaliści na walkę z cellulitem polecają także liposukcję ultradźwiękową IR+. To zabieg mający na celu redukcję tkanki tłuszczowej w najbardziej problematycznych strefach, takich jak: pośladki, brzuch, boczki, ramiona czy uda. Podczas zabiegu cząsteczki znajdujące się w tkankach wpadają w drgania powodując wewnątrz tkankowy masaż. Z kolei, skoncentrowane fale ultradźwiękowe wytwarzają energię, która z dużą siłą uszkadza błony komórkowe adipocytów i uwalnia w ten sposób wolne kwasy tłuszczowe i glicerol do krwi, a następnie dzięki krwioobiegowi zostają one odprowadzane z organizmu. Proces usuwania następuje natychmiast. 

Z kolei radiofrekwencja, czyli RF to jeden z najlepszych i najbardziej efektywnych zabiegów na świecie, który został określony mianem nieoperacyjnego liftingu. Oddziałuje nie tylko na naskórek, ale także wnika w głębokie warstwy skóry. Wykorzystuje działanie fal elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości. Zabieg w błyskawiczny sposób zapewnia poprawę jędrności oraz napięcia skóry w wybranym obszarze ciała. Ponadto likwiduje zmarszczki, poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki, redukuje bruzdy, cellulit, sprawia, że skóra staje się elastyczna. Zabieg radiofrekwencji jest niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów. Zabieg  radiofrekwencji polega na minimalnych kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw tkanek skóry. Podrażnienia, które powstają w ich wyniku stymulują tkanki do intensywnej produkcji nowego kolagenu i elastyny. To z kolei wpływa na odzyskanie jędrności i blasku przez skórę. Działanie jest spektakularne. 

Lipoliza iniekcyjna

to nieinwazyjny zabieg wpływający na modelowanie sylwetki. Jest jednym z najnowocześniejszych zabiegów medycyny estetycznej, który skutecznie redukuje tkankę tłuszczową. Partie ciała, które są poddawane zabiegowi to: podbródek, pachy, brzuch, uda, plecy. Efekty są widoczne błyskawicznie. Lipoliza iniekcyjna polega na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej usunięcie komórek tłuszczowych. W rezultacie nagromadzone komórki ulegają rozpuszczeniu, a uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

Każdy rodzaj zabiegu oraz jego częstotliwość powinny zostać dobrane indywidualnie dla każdego pacjenta. Sam zabieg może nie być wystarczającą pomocą w problemie, dlatego konieczna jest wcześniejsza rozmowa ze specjalistą, który zapewni kompleksową opiekę po zabiegu.Pragniemy nadmienić, że bezpieczeństwo i higiena w pracy w Wellness Empire to priorytet. Podczas pracy przestrzegamy rygorystycznych norm oraz wszelkich standardów, dlatego klienci mogą czuć się bezpiecznie w naszym gabinecie kosmetycznym. 

(Visited 4 times, 1 visits today)
Close