Written by 18:17 Porady

Opakowania ekologiczne SlowPack – zadbaj o środowisko razem z nami

Środowisko naturalne coraz bardziej narażone jest na szkodliwe działania człowieka. Zwiększający się konsumpcjonizm, a co za tym idzie rozszerzanie się przemysłu, mocno doświadcza naszą planetę. Najwyższa pora zadbać o miejsce, w którym żyjemy, zanim będzie za późno. Zastanawiasz się zapewne – co ja mogę z tym zrobić? Przecież to wina wielkich przedsiębiorstw i korporacji. To one w największym stopniu eksploatują ziemię, narażając środowisko na nieodwracalne szkody. Zapewne masz racje, potrzebne są wielkie zmiany. Nie dokonają się one jednak bez woli konsumentów. Każdy powinien spojrzeć sam na siebie i zdecydować, w jaki sposób ja mogę przyczynić się do poprawy sytuacji poprzez zmianę moich codziennych nawyków. My postanowiliśmy tak zrobić i teraz zachęcamy Cię do podjęcia tego kroku razem z nami. Postaw na ekologiczne rozwiązania w swojej gastronomi i domu i dawaj dobry przykład – by wszystkim żyło się lepiej!

Ekologiczny asortyment naszego sklepu – zakochaj się w biodegradowalnych opakowaniach

Odwiedzając różnego rodzaju imprezy plenerowe czy festiwale w oczy rzuca się ogromna ilość jedzenia sprzedawanego na wynos. Oczywiście musi być ono w jakiś sposób zapakowane. Jeżeli są to plastikowe torby i kubeczki możemy wyobrazić sobie, ile szkodliwych śmieci jest wtedy wytwarzane. Nie musi jednak tak być! W naszym sklepie oferujemy ekologiczne opakowania biodegradowalne do żywności, które w bardzo szybki i nieszkodliwy sposób znikają podczas kompostowania lub mogą zostać poddane procesowi recyklingu.

Proces rozkładu produktów oferowanych przez SlowPack to przedział od kilku do kilkunastu tygodni. Porównując z plastikiem, który rozkłada się setki lat, jest to ekspresowe tempo. Opakowania ekologiczne SlowPack dla gastronomii wykonane są z surowców pochodzenia organicznego, przez co podczas ich rozpadu nie są uwalniane szkodliwe dla środowiska substancje. Wszystkie produkty dostępne na naszej stronie posiadają niezbędne certyfikaty eko.

Eko produkty SlowPack  – jedz ekologicznie i wygodnie

Tak samo jak na środowisku, zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Dlatego oferujemy bardzo funkcjonalne opakowania, sztućce, słomki kubki i wiele innych naczyń jednorazowych. Stosujemy takie materiały jak bambus, certyfikowany papier, drewno, a nawet tworzywa jadalne jak makaron czy otręby

Chcemy obalić nieprawdziwy mit, jakoby ekologiczne produkty były gorszej jakości lub mniej wytrzymałe. Nasze produkty to najwyższa jakość. Służyć Ci będą równie dobrze jak te wykonane ze sztucznego tworzywa zapewniając jeszcze większy komfort jedzenia. Nie odpowiadają Ci słomki ze zwykłego papieru? Zapraszamy na naszą stronę https://slowpack.pl/pol_m_Slomki-ekologiczne_Slomki-naturalne-361.html. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów takich jak trzcina słoma czy makaron, słomki ekologiczne są odporne na wyższe temperatury, i nie miękną szybko nawet zamoczone w napoju.

Zapraszamy wszystkich właścicieli gastronomi oraz indywidualnych klientów do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Stawiamy wyłącznie na ekologiczne produkty – dołącz do nas w naszej misji mającej na celu zapewnić ochronę przyszłości naszej planecie. 

(Visited 4 times, 1 visits today)
Close