Written by 13:45 Specjaliści

Peeling kawitacyjny – Bełchatów. Spraw sobie przyjemność

Jeśli posiadasz problematyczna, tłustą cerę, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z zabiegu jakim jest peeling kawitacyjny. Dzięki wykorzystaniu fal ultradźwiękowych, skutecznie pozbywa się nadmiaru sebum i zaskórników w bezbolesny sposób.

Peeling kawitacyjny w Bełchatowie – działanie i przebieg

Tłusta i problematyczna cera wymaga szczególnej pielęgnacji. Najlepszą decyzją, będzie powierzenie opieki nad nią wykwalifikowanej kosmetyczce. Efekty peelingu kawitacyjnego, widoczne są już po pierwszej wizycie. Przy cerze problematycznej najlepszym rozwiązaniem będzie regularne, cotygodniowe korzystanie z zabiegu. Dzięki falom ultradźwiękowym, pod naskórkiem powstają pęcherzyki gazu, które zmieniają swoje ciśnienie i powodują rozbicie martwych komórek. Przygotowanie skóry do zabiegu, polega na uprzednim oczyszczeniu i nawilżeniu, w celu ograniczenia podrażnień. Po zakończonym procesie, kosmetyczka dobiera odpowiedni krem do naszej cery. Peeling kawitacyjny ze względu na swoje działanie, nazywany jest zjawiskiem „zimnego gotowania wody”.

Peeling kawitacyjny w salonie kosmetycznym – Bełchatów

Decydując się na peeling kawitacyjny, warto udać się do sprawdzonego salonu kosmetycznego. Jednym z nich jest znajdujący się w Bełchatowie salon Wspaniałe Ciało, z którego ofertą możemy zapoznać się na stronie https://wspanialecialo.pl/. Poza peelingiem kawitacyjnym, możemy skorzystać tam z zabiegów medycyny estetycznej, odchudzających czy pielęgnujących. Jest to świetna możliwość na zrelaksowanie się i sprawienie przyjemności swojemu organizmowi. Po wyjściu z salonu, nasza skóra będzie zregenerowana i rozświetlona. Oczywiście nie należy zapominać o pielęgnacji domowej. Profesjonaliści z salonu kosmetycznego w Bełchatowie, doradzą jakie kosmetyki należy stosować do danego typu cery oraz poprowadzą nas przez prawidłową pielęgnacje. Jeśli czujesz, że Twoja skóra potrzebuje pomocy, a Ty chwili relaksu, umów się na wizytę już dziś.

(Visited 9 times, 1 visits today)
Close