Written by 20:54 Specjaliści

Powiększanie ust – wskazania, przebieg cena. Gdzie warto je wykonać?

Zabieg powiększania ust jest obecnie jednym z często prowadzonych zabiegów medycyny estetycznej. Co musisz o nim wiedzieć, zanim go wykonasz?

Nie każda kobieta jest w pełni zadowolona z wyglądu swoich ust. Wtedy rozwiązaniem jest nie tylko odpowiedni makijaż, ale również specjalne zabiegi medycyny estetyczne. W ramach zabiegów jak powiększanie ust Kraków zapewnia dostęp do wielu punktów, w których można wykonać go pod okiem specjalistów.

Jak przeprowadza się powiększanie ust?

Zabieg powiększania ust i ich modelowania, czyli nadania im odpowiedniej wielkości i kształtu, jest prowadzony za pomocą iniekcji, czyli wstrzyknięć. Substancją, jaka umieszczana jest w tkance ust, jest kwas hialuronowy.

Kwas hialuronowy, który w skrócie określany jest jako HA, to związek naturalnie występujący w skórze. Jest to polisacharyd odpowiedzialny za właściwe nawilżenie tkanek, a także wspierający ich młody wygląd.

W medycynie estetycznej kwas hialuronowy używany jest jako biozgodny związek wypełniający i odmładzający. Dzięki swoim właściwościom pozwala on na poprawę estetyki twarzy – likwiduje zmarszczki, wiotkość, także może być używany do modelowania jej wyglądu. W tej roli kwas hialuronowy najczęściej używany jest do powiększania ust.

Gdy chodzi o powiększanie ust Kraków to jedno z wielu miast, w którym można wykonać ten zabieg pod okiem sprawdzonych lekarzy medycyny estetycznej.

Powiększanie ust – kiedy skorzystać z zabiegu?

Zabieg powiększania ust przeznaczony jest dla kobiet, które chciałyby poprawić wygląd swojego uśmiechu poprzez zwiększenie objętości i zmianę kształtu ust.

Dedykowany jest on zwłaszcza do tych kobiet, których usta są małe i wąskie, dlatego nawet odpowiedni makijaż nie może znacznie poprawić ich wyglądu. Często korzystają z nich także te osoby, którym zależy na większej objętości ust dla ich bardziej zmysłowego wyglądu.

Ponadto powiększanie i modelowanie ust sprawdzi się wtedy, gdy usta mają niesymetryczny kształt, na przykład jedna warga jest mniejsza od drugiej lub na skutek urazu czy choroby doszło do zmiany wyglądu ust.

Profesjonalne powiększanie ust Kraków – w działających w Krakowie gabinetach można liczyć na kompleksową pomoc w każdym przypadku.

Jak przebiega zabieg powiększania ust?

Zabieg powiększania ust jest szybki i od razu po jego wykonaniu pacjentka może udać się do domu. Podczas zabiegu dochodzi do wstrzyknięcia w usta kwasu hialuronowego w odpowiedniej ilości, aby nadać tkankom właściwy wygląd.

Jako że usta są wrażliwą okolicą, są on dodatkowo znieczulane, dlatego powiększanie ust nie powoduje powstania nieprzyjemnych dolegliwości.

Gdy chodzi o powiększanie ust Kraków z ofertami i cennikami można zapoznać się już teraz na stronach internetowych gabinetów medycyny estetycznej.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Close