Written by 10:41 Porady

Prawdziwie męskie dekorowanie wnętrz

Nie ważne czy jesteś mistrzem w określonej dziedzinie sportu, czy amatorem aktywności fizycznej, a może po prostu od czasu do czasu lubisz obejrzeć mecz piłki nożnej w telewizji. Fototapety sportowe to wydruki dla prawdziwych mężczyzn, którzy chcą wnieść więcej motywacji sportowej do swojego życia, są fanami futbolu albo jazdy na rowerze. Swoją inspirację do dekoracji znajdą tu również kobiety, które nie potrafią obejść się bez uprawnia sportu, ćwiczeń i pracy nad własną sylwetką.

Jakie fototapety sportowe oferuje firma Foteks?

Foteks, to firma zajmująca się ekodrukiem fototapet, naklejek, obrazów, oklein czy plakatów. Dobra fotografia, ciekawy font i wystrój wnętrz nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Fototapety sportowe, to nie tylko elementy, które wpasują się w męski styl życia.  W ofercie sklepu znajdziemy naklejki z wielu dziedzin sportowych:

  • Fitness i aerobik
  • Taniec i balet
  • Kolarstwo i Formuła 1
  • Futbol i tenis
  • Żeglarstwo i sporty wodne

To oczywiście najpopularniejsze kategorie, ale fototapet sportowych, tematycznych jest znacznie więcej. Typowo sportowe motywy znajdą zastosowanie w salonie, blisko kina domowego. Delikatne, pastelowe motywy baletnic mogą być nietypowym wystrojem sypialni, a soczysta i zielona murawa może ozdobić niejeden przedpokój. Wszystkie wzory związane ze sportem i aktywnością fizyczną znajdziesz na stronie sklepu Foteks: https://sklep.foteks.pl/fototapety-50-sport.html.

Jeżeli mieszkasz w domu, albo posiadasz duże mieszkanie z basen, czy garaż, to również możesz udekorować je wykorzystując motywy związane ze sportem i aktywnością fizyczną.

Siłownie, baseny i ośrodki rekreacji

Fototapety – szczególnie te sportowe znajdą zastosowanie w niejednej siłowni, na basenie czy klubie fitness. Z powodzeniem można wykorzystać je w ośrodkach rekreacyjnych i zdrowotnych. Odpowiednio dobrane motywy zachwyca Twoich Klientów w szatni, na recepcji, w holu, czy nawet na sali treningowej motywując do częstszych i bardziej aktywnych działań.

Fototapety sportowe, naklejki czy obrazy można również wykorzystać w ośrodkach rehabilitacyjnych czy przychodniach zdrowia. Siedzący tryb życia, praca biurowa, albo wręcz odwrotnie zbyt duży wysiłek fizyczny sprawiają, że cierpi nasz kręgosłup, stawy i cały układ ruchowy. Dlatego wiele placówek decyduje się na wprowadzenie programów aktywizująco leczniczych prowadząc różnego typu zajęcia ruchowe. Wykorzystanie w dekoracji elementów sportowych może nie tylko zachęcić pacjentów do skorzystania z oferty, ale przede wszystkim informować o usługach jakie świadczy dany ośrodek czy firma.

(Visited 11 times, 1 visits today)
Close