Written by 19:25 Porady

Sztućce jednorazowe ekologiczne – wygoda w zgodzie z naturą

Masz dość pełnych plastiku śmietników po różnego rodzaju imprezach? Szukasz ekologicznej alternatywy dla naczyń wytwarzanych ze szkodliwych tworzyw sztucznych? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Slowpack. Nam też leży na sercu dobro naszej planety, dlatego znajdziesz u nas tylko produkty dobrze w pełni przyjazne naturze, do których produkcji użyto wyłącznie naturalnych surowców. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować w kuchni lub lokalu gastronomicznym: ekologiczne naczynia, sztućce, opakowania, kubki czy słomki. Poznaj nasze w pełni biodegradowalne, kompostowalne oraz jadalne produkty wykonywane z poszanowaniem przyrody. Zapraszamy!

Ekologiczne sztućce – poznaj naturalne produkty od Slowpack

Wysokiej jakości ekologiczne sztućce jednorazowego użytku dostępne do zakupu na naszej stronie internetowej to doskonały wybór na imprezy plenerowe różnego typu. Grill z rodziną? Piknik we dwoje? Biwak nad jeziorem? Niezależnie od sytuacji postaw na ekologiczne sztućce wykonane z naturalnych materiałów przyjaznych przyrodzie. Wykonane z prawdziwego drewna, skrobi kukurydzianej, bambusa czy papieru produkty są w pełni biodegradowalne – możesz je wyrzucić do kubła na śmieci bez wyrzutów sumienia, że przyczyniasz się do produkcji odpadów. Są one wolne od jakichkolwiek szkodliwych substancji, dlatego nie stanowią żadnego zagrożenia dla środowiska.

Jednak to, że są to produkty eko to nie jedyna ich zaleta. Cechuje je niezwykła poręczność zapewniająca komfort spożywania posiłków w każdych warunkach. Są bardzo lekkie i posiadają optymalne wymiary, które idealnie pasują do dłoni. Łyżeczki i widelce jednorazowe wykonane między innymi z prawdziwego drewna, skrobi kukurydzianej, bambusa czy papieru są odporne na bardzo wysokie i niskie temperatury. Bez problemu zjesz nimi zimne lody lub gorącą zupę.

Pakowane po kilkaset sztuk sztućce ekologiczne z naszej hurtowni to doskonały wybór dla właścicieli gastronomi. Zapewnij swoim klientom możliwość jedzenia w zgodzie z naturą. Wszędzie gdzie serwowane jest jedzenie na wynos, naturalne naczynia sprawdzą się wyśmienicie. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://slowpack.pl/pol_m_Sztucce-ekologiczne-227.html.

Opakowania biodegradowalne w ofercie sklepu Slowpack

W naszej ofercie znajdziesz również opakowania do żywności wykonane w 100% z naturalnych materiałów. Twoja restauracja nie musi już produkować tyle szkodliwego plastiku w postaci pudełek i reklamówek. Wybierając nasze produkty, masz pewność, że prowadzisz biznes w zgodzie z naturą. Proponujemy Ci możliwość zakupu hurtowej ilości toreb papierowych idealnych do pakowania posiłków na dowóz. Dajemy Ci możliwość zamówienia własnego nadruku. Wystarczy się z nami skontaktować i przesłać swoje logo. Pragniemy, aby nasze ekologiczne produkty na stałe zagościły w naj największej ilości miejsc serwujących jedzenie. To bardzo potrzebny krok w stronę ochrony naszej planety,

Poznaj ekologiczne produkty najwyższej jakości – https://slowpack.pl/.

(Visited 11 times, 1 visits today)
Close