Written by 11:03 Kulinaria

Dlaczego warto zamówić subskrypcję kawy speciality?

Każdy miłośnik kawy chciałby przede wszystkim sięgać po produkty charakteryzujące się niezwykłym smakiem i aromatem. Do tego grona zdecydowanie należą kawy speciality, które są uznawane za jedne z najlepszych jeżeli chodzi o jakość. Warto zastanowić się nad tym, czym się wyróżniają, a także czym charakteryzuje się taka subskrypcja. Dlaczego wartą ją wybrać?

Czym są kawy speciality?

Mówiąc o kawie speciality, mamy na myśli produkt, który od początku, czyli od momentu sadzenia, przez pielęgnację plantacji, zbiory, transport, aż po dostęp w palarniach kawy, podlega bardzo szczegółowemu nadzorowi. Wybiera się tutaj tylko najlepsze ziarna, dzięki czemu zachowany zostaje doskonały smak i aromat. Ma się tutaj także gwarancje świeżego palenia, ponieważ tego rodzaju produkty trafiają najczęściej do palarni, gdzie są na bieżąco obrabiane, by móc trafić do klientów w stanie najwyższej jakości. Kawa ta poddawana jest specjalnym testom, na podstawie których uzyskuje określoną ilość punktów, żeby została uznana za speciality, musi ich mieć minimum 80 i więcej.

Na czym polega subskrypcja kawy speciality?

Subskrypcja kawy? Ktoś mógłby się zastanowić nad tym, po co w ogóle oferować coś podobnego, ale jak się okazuje, jest to jedna z częstszych usług dostępnych w profesjonalnych palarniach kawy. Polega to na tym, że w określonym czasie, wybrane produkty są dostarczane pod wskazany wcześniej adres i nie ma konieczności zamawiania ich za każdym razem z osobna. Kawa speciality subskrypcja na 3, 6, 12 miesięcy to dość praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza gdy pije się jej dużo. Oczywiście wcześniej należałoby się dobrze zastanowić nad tym, jaki typ produktu się wybierze, aby abonament ten był rzeczywiście korzystny.

Dlaczego warto wybrać subskrypcję kawy?

Jak zostało już wspomniane – wybór abonamentu to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla osób, które piją kawę dużo i często. Posiadana subskrypcja sprawi, że nie będzie potrzeby ciągłego jej zamawiania, ponieważ wystarczy zrobić to raz i przez kolejne miesiące cieszyć się dostarczaną, świeżo paloną kawą rangi speciality, czyli taką najwyższej jakości. Z powodzeniem po rozwiązanie to mogą sięgać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Inną korzyścią takiej opcji jest fakt, iż subskrybenci kawy najczęściej jako pierwsi mają dostęp do najnowszych ofert, dzięki temu mogą się cieszyć wyśmienitą kawą jeszcze zanim dotrze ona do szerszej dystrybucji.

Co oferuje abonament na kawę?

Po pierwsze – dostęp do zawsze świeżo palonej kawy, która jest dostarczana w określonym terminie. Samodzielnie jednak wybiera się, jaką konkretnie kawę chce się otrzymać, w jakiej ilości oraz decyduje się o sposobie palenia. Każdy ma przecież inne potrzeby – niektórym wystarczy jedna paczka 250 g na miesiąc, inni potrzebują jej w więcej lub w większych opakowaniach. Sami decydujemy, jakie są nasze potrzeby, co nam smakuje i co będzie najbardziej odpowiadało. Samemu wybiera się też sposób opłaty – co miesiąc, co kwartał, a może co pół roku? Oczywiście konkretna oferta oraz jej warianty będą uzależnione w znacznej mierze od danej palarni kawy.

(Visited 17 times, 1 visits today)
Close